ZOBACZ NASZE PROJEKTY STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH


Potrzebujesz firmowej strony, sklep lub po prostu swojego miejsca w sieci?

Chcesz zadbać o swój wizerunek?

Potrzebne Ci nowe rozwiązania?

Zajmiemy się tym kompleksowo. Otrzymasz od nas narzędzie do komunikacji z klientem o przejrzystym/funkcjonalnym zapleczu, oraz w nowoczesnej, dopasowanej do Twoich oczekiwań szacie graficznej.

Wykonamy też zdjęcia które sprzedadzą Twoje towary, lub usługi. Doradzimy w kwestii trendów i rozwiązań.

Sprawdź co robimy i czy możemy Ci pomóc!

Strona którą stworzyliśmy dla naszego klienta. Pełna realizacja – od wyboru platformy, poprzez integrację z systemem rezerwacji, zdjęcia, design i dostosowanie do wymogów Google Adwords. W całości jest to nasz projekt, oddany klientowi do samodzielnej administracji w roku 2017.

www.masuriaarte.pl
Sklep internetowy, który zbudowaliśmy dla naszego klienta w 2015 roku. Zaczynając od wyboru platformy, poprzez system sprzedaży, zdjęcia, design, oraz integracje z platformami zewnętrznymi i dostosowanie do wymogów Google Adwords. W całości jest to nasz projekt, oddany klientowi do samodzielnej administracji w roku 2017.

www.hosa.com.pl
Strona dla studia fotograficznego o tematyce ślubnej w Warszawie. Oparta  w całości o WordPress. W pełni, oraz intuicyjnie konfigurowalna od strony zaplecza. Nowoczesna szata graficzna i łatwość dodawania własnych materiałów to jej główna zaleta. Realizacja 2017 r.

www.wedwedwed.pl
Messenger