fbpx

😍👌👇

FAJNIE ŻE WPADLIŚCIE!

Mam na imię Paweł i mieszkam obecnie w Poznaniu. Czym się zajmuję i kim jestem?  Fotograf ślubny, grafik, fotoedytor, specjalista ds. marketingu i sprzedaży. Pasjonat nowych technologii cyfrowych, sztuki współczesnej, dobrej książki oraz snookera. Posiadacz owczarka belgijskiego, zawodnik zawodów dogfrisbee. Swoją przygodę z fotografią i grafiką zaczynałem jakieś 10 lat temu jak większość. Od fascynacji przekazem, jaki ma nieruchomy obraz. Zawsze interesowało mnie jak wiele można zawrzeć w jednym zdjęciu. Jak bardzo jest to skomplikowane i ile trzeba się nauczyć dowiedziałem się już niedługo. I wiecie co? Im więcej wiedziałem, tym bardziej mnie to wciągało. Dzisiaj wiem że potrafię sprostać Waszym wymaganiom. Doświadczenie i lata praktyki, oraz nieustająca pasja do tego zawodu, to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Reportaż ślubny rządzi się swoimi prawami. Na wszystko jest odpowiedni czas i trzeba się tego nauczyć. Każdy z Waszych ślubów jest inny i to własnie jest niesamowite. Zrobiwszy ich już tyle, ciągle chcę więcej.


👰🤵📷

CHWILE!

Tak, to własnie dla tych momentów, dla zatrzymania w czasie ulotnych chwil szukacie fotografa. Chcecie je przeżyć i mieć dla siebie, na zawsze. Chcecie by wyglądały naturalnie i żeby nic Wam nie uciekło. Bo to przecież Wasz Dzień. To jest ekscytujące za każdym razem. Każde przygotowania do ślubu u Was w domach, z bliskimi. Każdy wyjazd do kościoła, uroczystość i później wesele jest ich pełne. Są sednem i powodem dla którego wracamy do swoich zdjęć ślubnych latami. Pozwalają nam później przywołać wspomnienia. Nadają życia emocjom jakie nam towarzyszyły. Przypominają ludzi, którzy z nami byli. Rozumiem to i wiem dlaczego Wam towarzyszę. Wiem kiedy być “na miejscu” a kiedy usunąć się na bok, tak byście mogli ten dzień przeżyć z bliskimi. Wiem też że chcecie żeby zdjęcia były ładne. To dlatego szlifuję swój warsztat, wypracowałem w pełni autorski styl retuszu zdjęć. Tak by Wasze zdjęcia nigdy się nie zestarzały. Bo są tak ważne jak emocje.


😁😥🥰

EMOCJE!

To własnie one decydują o jakości reportażu. Dlatego każdy z nich jest inny. Tak jak Wy jesteście różni. Emocje okazujecie na swój sposób. Często jest to uśmiech, czasem wzruszenie aż do łez. A czasem te emocje Was usztywniają. Moją rolą jest wybrać z tego najlepsze. Tak by materiał zdjęciowy dostarczył Wam miłych, pięknych i przyjemnych wspomnień. By wzruszał Was także za 10 i 20 lat. Na całokształt ma wpływ wiele elementów. Wy, goście, pogoda, dekoracje… Ważnym elementem są też detale na które nie zwracacie uwagi. Nie musicie. Przeżyjcie ten dzień po swojemu. Moją rolą jest pokazać Wasz ślub z uwagą i dobrym gustem. Mam nadzieję że zdjęcia Wam się spodobają. Zapraszam!LightUp – Fotografia Ślubna

napisz -> kontakt@lightup.waw.pl

zadzwoń -> 509473209


 

HISTORIE MIŁOSNE


Kilka skrótów ulubionych reportaży ślubnych 🙂 Enjoy!