fbpx

Fotograf biżuterii. Dlaczego właśnie my?


Skoro tu trafiłeś/aś to na pewno zajmujesz się produkcją i sprzedażą biżuterii. Prawda? Nie jesteś też Apart-em ani Yes-em? 😉 Twój biznes jest trochę mniejszy i zastanawiasz się co zrobić żeby zwiększyć swoją sprzedaż. Oczywistym, pierwszym wyborem wydają się być lepsze zdjęcia. Skoro to czytasz, pewnie szukasz kogoś kto pomoże Ci w tej kwestii. I być może robisz to nie pierwszy raz. Inne studia fotograficzne choć robią fajne zdjęcia, na biżuterii „poległy”. Szukasz kogoś kto ma w tym doświadczenie. Zrobi zdjęcia szybko, dobrze i w przystępnej cenie. Trafiłeś/aś lepiej niż myślisz. Fotografowaniem biżuterii zajmuję się od co najmniej 10 lat a wcześniej byłem… jubilerem :). Tak, złotnictwo to mój wyuczony zawód. Z czasem jednak wygrała fotografia, oraz zainteresowanie systemami sprzedaży biżuterii w Internecie. Moje doświadczenie i długoletnia praca z klientami pomoże Ci w usystematyzowaniu wiedzy, optymalizacji Twoich działań z zakresu reklamy. Odpowiem na pytanie „jak zacząć zarabiać”. Powiem Ci co poprawić, na czym się skoncentrować a co, po prostu, sobie odpuścić. Być może zajmę się Tym za Ciebie. Skontaktuj się ze mną, zostaw namiary na swój sklep Internetowy oraz numer telefonu. Razem ustalimy co zrobić by Twój sklep wyglądał, działał i sprzedawał lepiej!

Firmy które nam zaufały to między innymi

HOSA, odlewnia IZA, odlewnia HELENAproducent obrączek z Poznania FASO, hurtownia jubilerska DUMA z Poznania, Janiko.pl z Konina, REZZWOOD, ONYX, Jubiler FURMANIAK, SADVA biżuteria srebrna i wielu innych.

Zdjęcia biżuterii typu Packshot


Masz już sklep, lub inny system sprzedaży? Potrzebujesz tylko dobrych zdjęć swojej biżuterii? Świetnie! Skontaktuj się z nami! Podpowiemy jak dobrze przygotować biżuterię do sesji fotograficznej, oraz ją wykonamy. Tak byś mógł już jutro cieszyć się świetnymi zdjęciami i wzrostem sprzedaży!