Specjalizujemy się w obsłudze firm jubilerskich


Na pewno jesteś jubilerem i masz już własna stronę internetową. Może nawet sprzedajesz już swoje produkty w sieci lub dopiero to planujesz?

Dobrze trafiłeś!

Od lat współpracujemy z dużymi i mniejszymi firmami jubilerskimi. Budujemy lub optymalizujemy Wasze systemy sprzedaży, oraz obsługujemy kanały reklamowe w social-mediach. Oczywiście wykonujemy dla Was również świetne zdjęcia produktowe biżuterii typu PACKSHOT. Zdjęcia są zgodne z wytycznymi Allegro oraz zoptymalizowane w kierunku maksymalnego pokazania szczegółów, przy jednoczesnym zachowaniu wydajności strony lub sklepu Internetowego.

Firmy które nam zaufały to miedzy innymi;

HOSA, odlewnia IZA, odlewnia HELENA,  producent obrączek z Poznania FASO, hurtownia jubilerska DUMA z Poznania, REZZWOOD, jubiler AURUM, ONYX, Jubiler FURMANIAK, SADVA biżuteria srebrna i wielu innych.

Podsumowując. Skontaktuj się z nami już teraz i dołącz do zadowolonych klientów, a Twoja sprzedaż wzrośnie!

Przykładowy sklep internetowy z biżuterią

Sklep internetowy, który zbudowaliśmy dla naszego klienta w 2015 roku. Zaczynając od wyboru nowoczesnej platformy, poprzez system sprzedaży, zdjęcia, design, dostosowanie do wymogów Google Analytics, Google Adwords, integracje z Allegro, oraz social-mediami. W całości jest to nasz projekt, w którym system sprzedaży wdrażaliśmy dwa lata. Oddany klientowi do samodzielnej administracji w roku 2017.

www.hosa.com.pl


Zdjęcia biżuterii typu Packshot


Masz już sklep, lub inny system sprzedaży? Potrzebujesz tylko dobrych zdjęć swojej biżuterii? Świetnie! Skontaktuj się z nami! Podpowiemy jak dobrze przygotować biżuterię do sesji fotograficznej, oraz ją wykonamy. Tak byś mógł już jutro cieszyć się świetnymi zdjęciami i wzrostem sprzedaży!